THRILLER Dance Record

2. ledna 2010 v 22:03 | plastic
KING OF POP FOREVER 2010 & NEJVĚTŠÍ THRILLER DANCE

(Pokus o překonání světového rekordu v největším počtu jednotně tančících lidí)Sobota 28.08.2010, Praha
Začátek v 10 hodin


Po velice úspěšném prvním ročníku akce KING OF POP FOREVER, která se uskutečnila 29. 8. 2009, už nyní probíhají realizační přípravy na její pokračování v létě 2010.
Součástí této jedinečné vzpomínky na Krále popu, Michaela Jacksona, bude, mimo jiné, také pokus o překonání světového rekordu v největším počtu jednotně tančících lidí. Ten stávající vytvořili letos v létě v Mexiku. Choreografii na skladbu Thriller od Michaela Jacksona tam tančilo 13 597 lidí.
Díky akci KING OF POP FOREVER jsme zjistili, že máme reálnou šanci toto číslo překonat a prostřednictvím Michaela Jacksona a jeho geniální skladby Thriller zapsat Českou republiku do Guinessovy knihy světových rekordů. Výzvou je pro nás i fakt, že by šlo o další zmínku o Thrilleru v této prestižní knize rekordů, v níž je například zapsáno i stejnojmenné album jako nejprodávanější album všech dob!
Zároveň z vlastních zkušeností víme, že je nutné začít s realizací celého počinu již nyní. Proto už teď oslovujeme případné zájemce z celé České republiky, aby se k nám připojili a aby se rekordu zúčastnili. Jenom tak můžeme mít skutečně šanci sehnat 15 000 lidí a tento světový rekord společně překonat.
Taneční choreografii se každý může naučit buď podle videoklipu Thriller, nebo na společných trénincích, které začínáme koordinovat po celé ČR. Ve spolupráci s námi je regionálně organizují jak fanoušci Michaela Jacksona, tak i další zájemci o účast v této velkolepé události, která může být zároveň dalším dobrým způsobem, jak Českou Republiku zviditelnit na světové kulturní úrovni.
Vždyť kolikrát v životě má člověk šanci být součástí světového rekordu?

http://www.michaeljacksonweb.cz/baner5.jpg

Registrovat se může každý!
Více informací a registrace k rekordu zde:

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.