MOONWALKER

29. prosince 2009 v 21:07 | plastic |  movies
http://www.watchonlinemovieshere.com/wp-content/uploads/2009/07/Michael-Jackson-Moonwalker.jpg

USA / 1988 / 63 min

Režie: Jerry Kramer, Jim Blashfield, Colin Chilvers
Scénář: Michael Jackson, David Newman
Kamera: Thomas E. Ackerman, Robert E. Collins, Frederick Elmes, John Hora, Crescenzo Notarile
Hudba: Bruce Broughton, Ladysmith Black Mambazo
Hrají: Michael Jackson, Mick Jagger, Sean Lennon, Joe Pesci, Elizabeth Taylor, Dante Basco, Nikki Cox
Žánr: Akční / Fantasy / Hudební / Sci-Fi


Popis:
Film Moonwalker je koláží hudebních a tanečních videoklipů Michaela Jacksona, od jeho prvních vystoupení s Jackson Five až do doby, kdy vydal album Bad. Také je směsí různých hraných mikropříběhů (parodie Badder na jeho slavný klip Bad v podání dětí, snová sekvence, ve které Jacksona pronásledují fanoušci, záchrana dětí před zlým panem Bigem atd). Tyto fantastické časti o "boji dobra a zla" tvoří pozadí k hlavním, vizuálně extravagantním, hudebně-tanečním složkám filmu.
Moonwalker vznikl v podstatě jako marketingový tah, který měl podpořit prodej alba Bad z roku 1987 a světové turné Michaela Jacksona. Film byl nominovaný na cenu Grammy za dlouhometrážní video.

DVD obaly | MOONWALKER

Film začíná známým videoklipem Michaela Jacksona "Man in the Mirror" a postupně přechází v koláž různých klipů jeho kariéry. Uvidíte například parodii na jeho slavný klip Bad v podání dětí, a snovou sekvenci, kdy Michaela pronásledují jeho fanoušci. Než však začne film, kde Michael hraje hrdinu s magickými schopnostmi, který zachraňuje tři děti před drogovým dealerem, máte ještě možnost shlédnout dva další klipy. Do samotného filmu tvůrci zahrnuli i videoklipy Smooth Criminal a "Come Together"

http://wpcontent.answers.com/wikipedia/en/d/d4/Moonwalker_arcade_flyer.jpg

Hodnocení:
Kouzelný, milý, jednoduchý x) zasmála jsem se, scény mě bavily způsobem jakým byly natočeny a Michael hraje perfektně x) Jeho úsměv je neodolatelný, vždycky se začnu smát taky x) Poukazuje na jeho dobré vlastnosti :)
 


Anketa

S kterými vlasy to MJ nejvíc slušelo?

Kudrlinky, vlnky
Rovné vlasy
Afro účes

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.